My tři grácie

My tři grácie

Pro lidi, kteří jsou sami sebou

Koukám tak kolem sebe, co se letos na jaře nosí. A žádná změna, všechny ty čičinky mají těsné rifle vypásnutý trička, a vůbec. Jenže já už nejsem žádná čičinka. Mrzí mě to, ale ne. Po porodu mi pár (několik párů) kil zbylo, a nechtějí pryč. Nevejdu se vůbec do ničeho, co mám doma, a když už to zapnu, tak to nevypadá pěkně. Co s tím?

Cvičení: moc nepřichází v úvahu. S dítětem celý den v jedné ruce toho moc nenacvičíte. Jediné co s ní cvičím, tak jsou procházky s kočárkem. Nic platný :( a to poctivě nosím saunovací kalhoty. Pak bych mohla s malou v ruce šmajdat na stepperu, ale to jsou zase nohy a já potřebuju zrušit břicho. Mám tu ještě rotanu, ale to se zátěží taky moc nejde. Takže tudy cesta nevede.

Dieta, čaje a podobně: kojím, takže nic. Ani staré dobré "nežrat" nemůžu praktikovat. Ale jen co s tím kojením přestanu, vrhnu se na diety. Slibuju.

Pořád jsem ještě nevyřešila to, že za měsíc a půl jedu na dovolenou, nemám plavky a i kdybych měla, nebyl by to hezký pohled. Napadlo mě jediné: Nemohli bychom všichni dohromady přivést do módy holky s kilama navíc, povoleným břichem a ve stanu místo šatů? Prosím, moc by mi to pomohlo :)
Bez komentáře
Bez komentáře
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one